За ініціативи коломийської міської організації “Комітет Захисту України” відбулося віче

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Віче громади Коломиї – хочуть відновити. За ініціативи коломийської міської організації "Комітет Захисту України", яких підтримали Комітет опору диктатурі очолюваний Ярославом Оструком та ряд політичних і громадських партій, відбулося віче, де громада виступила проти дій теперішньої влади як на Всеукраїнському рівні так і на місцевому. Представники націонал-демократичних сил висловлюють категоричний протест та незгоду з подіями, які відбуваються в суспільно-політичному житті країни і вимагають негайного звільнення з-під варти лідерів опозиції, припинення реалізації антиукраїнського проекту спямованого на розкол України, відставки уряду та проведення виборів до Верховної Ради України і дочасних виборів Президента. Про це йдеться у зверненні прийнятому на громадському віче.

  Представники націонал-демократичних сил висловлюють категоричний протест та незгоду з подіями, які відбуваються в суспільно-політичному житті країни і вимагають негайного звільнення з-під варти лідерів опозиції, припинення реалізації антиукраїнського проекту спямованого на розкол України, відставки уряду та проведення виборів до Верховної Ради України і дочасних виборів Президента. Про це йдеться у зверненні прийнятому на громадському віче.

  З заявою проти репресій виступив голова Коломийської міської організації "ВО "Батьківщина", координатор Коломийського Комітету опору диктатурі Ярослав Острук, голова фракції політичної партії «Фронт Змін» у Коломийській міській раді «За зміни у Коломиї» Любомир Глушков, депутат Коломийської міської ради «нашоукраїнець» Генадій Романюк висловив думку громади на рахунок участі громадськості у діяльності Коломийської міської ради, голова Коломийської міської організації «Комітет Захисту України» Володимир Янкевич доповів з третього питання порядку денного – про будівництво по вулиці Театральній, яке на разі має бути припинено за рішенням суду.

  На віче були присутні поважні коломияни, серед них і сотенний УПА Мирослав Симчич. Одноголосно на віче прийняли декілька заяв до Президента України, голови Верховної Ради України ,Прокурора та та ряду інших високих чиновників.

  Оксана Островська, тижневик «Коломийські ВІСТИ»

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150