За ініціативи коломийської міської організації “Комітет Захисту України” відбулося віче

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Віче громади Коломиї – хочуть відновити. За ініціативи коломийської міської організації "Комітет Захисту України", яких підтримали Комітет опору диктатурі очолюваний Ярославом Оструком та ряд політичних і громадських партій, відбулося віче, де громада виступила проти дій теперішньої влади як на Всеукраїнському рівні так і на місцевому. Представники націонал-демократичних сил висловлюють категоричний протест та незгоду з подіями, які відбуваються в суспільно-політичному житті країни і вимагають негайного звільнення з-під варти лідерів опозиції, припинення реалізації антиукраїнського проекту спямованого на розкол України, відставки уряду та проведення виборів до Верховної Ради України і дочасних виборів Президента. Про це йдеться у зверненні прийнятому на громадському віче.

  Представники націонал-демократичних сил висловлюють категоричний протест та незгоду з подіями, які відбуваються в суспільно-політичному житті країни і вимагають негайного звільнення з-під варти лідерів опозиції, припинення реалізації антиукраїнського проекту спямованого на розкол України, відставки уряду та проведення виборів до Верховної Ради України і дочасних виборів Президента. Про це йдеться у зверненні прийнятому на громадському віче.

  З заявою проти репресій виступив голова Коломийської міської організації "ВО "Батьківщина", координатор Коломийського Комітету опору диктатурі Ярослав Острук, голова фракції політичної партії «Фронт Змін» у Коломийській міській раді «За зміни у Коломиї» Любомир Глушков, депутат Коломийської міської ради «нашоукраїнець» Генадій Романюк висловив думку громади на рахунок участі громадськості у діяльності Коломийської міської ради, голова Коломийської міської організації «Комітет Захисту України» Володимир Янкевич доповів з третього питання порядку денного – про будівництво по вулиці Театральній, яке на разі має бути припинено за рішенням суду.

  На віче були присутні поважні коломияни, серед них і сотенний УПА Мирослав Симчич. Одноголосно на віче прийняли декілька заяв до Президента України, голови Верховної Ради України ,Прокурора та та ряду інших високих чиновників.

  Оксана Островська, тижневик «Коломийські ВІСТИ»

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150