За нижчими цінами поспішайте на ярмарок

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 4 березня, в різних мікрорайонах Івано-Франківська проводяться передвеликодні ярмарки. Жителям міста пропонують придбати товари за цінами виробника або сільськогосподарського товариства.

  На ринку "Східний" на вулиці Стуса вже з самого ранку доволі багато людей, адже запропоновані ціни нижчі, ніж в торгівельних мережах. Зокрема, борошно вищого гатунку можна придбати за ціною від 5,6 до 6,2 гривень за кілограм, борошно житнє – 3,8 грн. Яйця категорії СО за ціною 1,26. Картопля – 3-3,5 грн., цибуля – 4,5. Прийнятна ціна і на яблука – 10-11 гривень, якщо порівнювати з ринком чи супермаркетами, де ціна складає 15-22 гривні за кілограм, економія виходить значна. Тут можна придбати також різноманітні соки у скляній тарі, квашені овочі, повидло, солодощі. А також м’ясо, ковбасні вироби від декількох різноманітних виробників, крупи та живу рибу.

  Іноді різниця між цінами в роздрібній торгівельній мережі та ярмарках доволі незначна. Та цього року, коли через коливання курсів валют ціни на продукти харчування можуть включати майбутні ризики і вони часто завищені, на ярмарку купувати все ж вигідніше.

   

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150