Засновники онлайн-журналу UFRA розповіли про свої ідеї та плани на майбутнє

 • 180x150
 • Опубліковано:

  17 грудня о 15:00 в кав’ярні "Говорить Івано-Франківськ" пройшла прес-конференція з нагоди запуску онлайн-журналу ufra.com.ua. На ній засновники журналу Світлана Ославська та Богдан  Ославський розповіли про свій проект, історію його створення, власні ідеологічні міркування стосовно реклами  в журналі та плани на майбутнє.

  UFRA – це незалежний онлайн-журнал про життя у Франківську. Він пише про цікавих людей, корисні ініціативи, гарні практики та потрібні проекти, про місто та життя в ньому. Основною тематикою автори хочуть зробити культуру, як явище, без якого не уявляють собі життя міста. Культура, на їхню думку, це те, як ми живемо, як мислимо та як плануємо наше майбутнє.

  "Нас цікавить все, що в місті відбувається хорошого і, на нашу суб’єкивну думку, цікавого. Ми пишемо про культуру, але не так, як в нас пишуть зазвичай про культуру – на останній сторінці газети десь перед сканвордами. Ми розуміємо культуру не лише як дозвілля. Наразі ми вже маємо цікавий проект "Кропива", в рамках якого спілкуємося з відомим письменником Тарасом Прохаськом", – розповіла Світлана Ославська, одна з засновників.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150