Збірна депутатів Івано-Франківщини найспортивніша в Україні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Збірна депутатів Івано-Франківщини зайняла перше загальнокомандне місце на змаганнях першої Всеукраїнської спартакіади серед депутатів

  З 5 по 8 жовтня 2011 року на базі Олімпійського навчального-спортивного центру "Спартак" у Алушті (АР Крим) відбулися фінальні змагання першої Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування) рад, присвячені 20-річчю Незалежності України.

  Збірна команда депутатів Івано-Франківщини та ще 20 команд з інших областей України змагалися в таких види спорту як футзал, волейбол, настільний теніс та шашки.

  За підсумками змагань з настільного тенісу сереж жінок команда Івано-Франківської області зайняла 15-те місце, а серед чоловіків – 2-ге місце.

  В змаганнях з шашок представники Івано-Франківщини вибороли 3-тє місце серед чоловіків і 1-ше місце серед жінок.

  У баталіях з футзалу збірна депутатів місцевих рад Івано-Франківської області впевнено обіграла депутатів з Житомирської, Херсонської, Вінницької, Кіровоградської та Полтавської областей, однак, у фінальній грі з мінімальним рахунком 0:1 поступилася збірній Рівненської області і зайняла 2-ге місце.

  У змаганнях з волейболу збірна депутатів Івано-Франківщини не мала рівних собі суперників і, не програвши жодної партії, здобула золоті нагороди. Волейболісти з Прикарпаття з рахунком 2:0 почергово перемогли депутатів Київської, Чернігівської, Дніпропетовської, Закарпатської та Черкаської областей.

  Таким чином, за підсумками змагань в чотирьох видах спорту збірна команда депутатів Івано-Франківщини зайняла перше загальнокомандне місце і стала переможцем першої Всеукраїнської спартакіади серед депутатів.

  Нагадаємо, протягом травня-вересня 2011 року в манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбулися змагання обласного етапу Всеукраїнської спартакіади серед команд депутатів обласної ради, районних рад та міських рад міст обласного значення Івано-Франківської області. З переможців та кращих гравців цих змагань й була сформована збірна команда депутатів рад Івано-Франківської області, яка так успішно представляла Прикарпаття на Всеукраїнській спартакіаді в Алушті.
   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150