Жінкою третього тисячоліття з Прикарпаття стала Ганна Крисюк

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Всеукраїнську премію «Жінка ІІІ тисячоліття» цього річ отримала лише одна представниця Прикарпаття – Ганна Крисюк – голова Молодіжної адміністрації Івано-Франківської обласної державної адміністрації, викладач Івано-Франківської філії Відкритого міжнародного Університету Розвитку Людини «Україна», представниця Книги рекордів України, директор піар-агенції та продюсерського центру «PR-Energy».

  На церемонії нагородження Всеукраїнської Премії «Жінка ІІІ тисячоліття» побувала кореспондент тижневика «Коломийські ВІСТИ» Оксана Островська. Подробиці від очевидиці.

  Вже вшосте відбулася церемонія нагородження Всеукраїнська Премія «Жінка ІІІ тисячоліття». Дійство відбувалося в Національній Опері України. Ведучими були неперевершені Народний артист України Олексій Богданович та Заслужений артист України Євген Нищук.

  Жінка ІІІ тисячоліття – сильна, самодостатня, впевнена і безкомпромісна особистість. В ній гармонійно поєднуються успішний керівник і турботлива мама, вона твердо відстоює свої професійні якості в умовах бізнесу на роботі і любляча дружина вдома.

  Ганні Крисюк вручили нагороду в першому блоці номінанток. Зі сцени Національної Опери України пані Ганна подякувала усім, завдяки кому досягла успіху. «Отримання цієї нагороди вважаю ще одним кроком до подальшого розвитку та стимулом для реалізації нових суспільно-важливих проектів. Дякую тим, завдяки кому ця відзнака стала реальністю: моїм батькам, коханому чоловікові, моєму синочку, справжнім друзям, усім членам молодіжної адміністрації, а також голові обласної державної адміністрації Михайлу Вишиванюку за його підтримку у реалізації молодіжних проектів та програм на теренах Прикарпаття», – сказала Г. Крисюк.

  Ганна Крисюк також поділилася планами на майбутнє і розповіла, що вже найближчим часом в Івано-Франківську, згідно домовленостей з Лідією Лісімовою, буде відкрито представництво Міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття».
  Щороку організатори премії шукають з-поміж великої кількості кандидатів найдостойніших цього звання.

  Протягом шести років було нагороджено чимало жінок, серед яких у розділі «Знакова постать» – Кіра Муратова, Ада Роговцева, Тетяна Корнякова, перша жінка-астронавт українського походження Хайде Стефанишин Пайпер, Герой України Тетяна Корост, а цього року в цій номінації статуетки отримали Народна артистка Російської Федерації, українка за походженням Клара Новікова, автор єдиного податку Олександра Кужель, Народна артистка України Валентина Зимня та генеральний директор корпорації «Луганськм’яспром» Тетяна Молчанова. В розділі «Рейтинг» – представниці бізнесу, культури, медицини, засобів масової інформації, спорту, серед яких: народні артистки України Наталя Сумська і Валентина Степова, неодноразова чемпіонка світу зі спортивної гімнастики Анна Безсонова, телеведуча Алла Мазур, співачка Ані Лорак, до них приєдналися директор першого жіночого телеканалу «MAXXI TV» Ольга Казберова, заслужений журналіст України Світлана Леонтьєва, співачка Євгенія Власова, ведуча інформаційних програм «5 каналу» Тетяна Даниленко.

  Не можливо не згадати жінку, яка все це започаткувала і кожного року організовує унікальну церемонію нагородження, жінку без якої існування цієї премії просто не можливе – це Лідія Лісімова, Президент Міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття». «Вибір жінок, яким вручають преміюю, завжди є нелегким. Цьогоріч, як і завжди ми нагороджували жінок, успішних в бізнесі й творчості, талановитих менеджерів, яскравих дизайнерів, регіональних лідерів та жінок, які присвятили своє життя дітям та суспільству. Усі вони – обличчя сучасної України. Світ обертається навколо жінок і я бажаю володаркам Премії «Жінка ІІІ тисячоліття» здоров’я та натхнення для майбутніх звершень», – скзала Л. Лісімова.

  Церемонія нагородження Премії «Жінка ІІІ тисячоліття» – це завжди свято, сповнене теплих емоцій та щирих привітань гостей. На початку цьогорічної церемонії представник Президента у Верховній Раді Юрій Мірошніченко зачитав привітання від Президента України Віктора Януковича, а протягом церемонії чоловіки, які вручали нагороди сказали чимало побажань та запевнили, що чоловіки живуть лише заради жінок!

  Супроводжувалася церемонія піснями, танцями та віршами на честь винуватців торжества. Для присутніх співала Євгенія Власова, Федір Боднарчук, Катерина Бужинська, Віталій Козловський, а Клара Новікова подарувала незабутні хвилини сміху.
  Завершилася церемонія пізно ввечері, а жінки третього тисячоліття продовжили святкувати в одному з найвідоміших нічних клубів Києва в тісному крузі однодумців, адже всі вони кожного дня борються за своє місце під сонцем, відстоюють свої права і піклуються щоб світ ставав з кожним днем кращим.
   

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150