Журналісти вийшли за Чорновол: Всіх не переб’єте

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Журналісти Івано-Франківська висловили свою солідарність Тетяні Чорновол. Місцеві акули пера глибоко обурені тим, що в країні наростають негативні тенденції щодо їх професії.

  "Всіх не переб’єте!", – під таким гаслом 0 8 годині ранку понад півсотні журналістів під стінами ОДА заявили владі, що їх не залякаєш.

  "Події останніх місяців показали, що влада "покращувачів" хоче остаточно здолатидемократію та свободу слова в Україні. Побиття людей є неприпустимим, а те, що б’ють жінок не вкладається в жодні рамки. Тому сьогоднішньою акцією івано-франківські журналісти продемонстрували свою солідарність київським колегам", – прокоментував учасник імпровізованого мітингу, редактор журналу "БізнесMAN" Андрій Коваль.

  Нагадаємо, зловмистники побили журналістку і активістку Тетяну Чорновіл у ніч на середу, 25 грудня. За даними міліції, вона їхала у власному автомобілі і її "підрізало" авто. Невідомі витягли журналістку і побили, після чого автомобіль скинули в кювет. Міліція вже почала кримінальне провадження за ч.2 ст.296 (хуліганство).

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150