В Івано-Франківську з “Тойоти” зробили “Феррарі”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Як і багато хто з нас, ця людина довго мріяла про Ferrari. Але теж, як і у багатьох з нас, у нього не вистачало на неї грошей. Ось так у Ігоря з Івано-Франківська з’явилася звичайна Toyota MR2, яка через 1,5 роки копіткої роботи перетворилася на прекрасне втілення мрії – Ferrari F360 Modena. І тепер, за даними topgir.com.ua, це єдина репліка цієї моделі на просторах СНД …

  Toyota MR2 часто використовується в якості донора для створення реплік на тему Lamborghini або Ferrari. За кордоном навіть продаються спеціальні стайлінг-пакети для цих цілей. Власник цього кіт-кара довго їздив по Європі в пошуках однодумців і дивився на готові проекти, але в інтерв’ю "Репортеру" він розповів, що чим більше бачив реплік, тим більше розчаровувався в них. Адже кожен з них міг виглядати непогано лише здалеку, а поблизу – зазори, щілини, та й у принципі автомобілі більше були схожі на вітрини – зовні красиво, а їздить жахливо.

  Щоб не йти на компроміси, Ігор зібрав навколо себе цілу команду професіоналів, кожен з яких знав свою справу краще за інших. Одні відповідали за мотор, інші – за салон, треті – за кузов і т.д. Після – звернувся до німецької контору, яка займається відновленням битих Ferrari і Lamborghini, і буквально випросив у неї матрицю з оригінальних кузовних деталей.

  "У результаті, від Тойоти залишився тільки кузов і елементи пасивної безпеки, – каже Ігор. – Усі рідні деталі ми зняли. MR2 роблять тільки як кабріолет, тому зробити купе не вийшло, через що з оригіналом не збігається тільки відсутність даху. Верх стилізований під Ferrari F50, а в цілому ця репліка на 95% відповідає зовнішності оригіналу ".

  Впевнені, що багато хто задається питанням "а скільки грошей?". Відповідаємо: якщо враховувати вартість шильдиків, салон і багато-багато іншого, вийде чимало, і Ігор навіть думати про вкладені гроші не хоче. Не радимо вести підрахунки і вам, але якщо є мета – не шукайте виправдання, шукайте можливості! І буде вам щастя. Адже воно є, його не може не бути …
   

  Юрій Никорович

  (Visited 278 times, 1 visits today)
 • 180x150