Проти Porsche подали позов на 1,4 млрд євро

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Проти німецького автовиробника Porsche подано позов на суму 1,4 млрд євро у справі про невдалу угоді з купівлі концерну Volkswagen.

  Про це в інтерв’ю агентству Bloomberg повідомив прес-секретар земельного суду Штутгарта Бернхард Шабеле, передає ЛІГАБізнесІнформ.

  Група хедж-фондів, включаючи Viking Global Equities, Glenhill Capital і David Einhorn’s Greenlight Capital, що подали позови, звинувачує Porsche в тому, що компанія в 2008 році вводила інвесторів в оману і заперечувала свої наміри про укладення угоди з Volkswagen, між тим таємно скуповуючи його акції.

  Несподіване оголошення Porsche про придбання 42,6% паперів Volkswagen і опціон на покупку ще 31,5% акцій справило на ринку ефект вибуху бомби – акції Volkswagen виросли за кілька днів до 1 тис. євро за цінний папір.

  Компанії сіли за стіл переговорів, однак пізніше ситуація змінилася на прямо протилежну – у грудні 2009 року Volkswagen придбав 49,9% акцій Porsche за 3,9 млрд. євро. Завершення злиття компаній очікувалося ще в 2011 році, проте потім було відкладено.

  В даний час загальна сума претензій до Porsche з приводу цієї угоди вже становить 4 млрд. євро.

  Volkswagen AG є найбільшим в Європі автовиробником, який об’єднує такі марки, як Volkswagen, Audi, Skoda, SEAT. У підрозділ корпорації з виробництва автомобілів класу "люкс" входять такі відомі марки, як Lamborghini, Bentley, Bugatti.

  Porsche AG був заснований відомим конструктором Фердинандом Порше в 1931 році. Виробляє спортивні автомобілі класу "люкс".

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150