На заводі Porsche вкрали подушки безпеки з 110 нових автомобілів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Німеччині з більш ніж ста нових автомобілів Porsche, що знаходилися на стоянці готової продукції заводу в Лейпцігу, були викрадені подушки безпеки. Сума збитку оцінюється приблизно в 50 тисяч євро. Про це повідомляє видання Bild.

  Незважаючи на те, що підприємство посилено охороняється, злодіям вдалося проникнути на територію заводу в нічний час і демонтувати «ейрбегамі» з 110 (за даними місцевої поліції, з 120-и) вже готових до доставки клієнтам хетчбеків Panamera і позашляховиків Cayenne. При цьому зловмисники користувалися професійними інструментами.

  Крім того, злочинці, очевидно, були заздалегідь проінформовані про те, що у автомобілів не функціонує система сигналізації, тому не боялися потривожити охорону.

  Крім вартості самих подушок, компанії Porsche доведеться вкласти ще більшу суму в ремонт пошкоджених автомобілів. Німецька фірма вже повідомила, що негайно буде вжито заходів з посилення охорони заводу, щоб надалі виключити подібні інциденти.

  Раніше повідомлялося, що у Великобританії з заводу марки Bristol Cars зловмисники викрали частину виробничого обладнання. Крадіям вдалося проникнути всередину заводу і відвезти звідти багатотонні преси, які використовуються для штампування кузовних деталей.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150