Volvo представила в Україні автомобілі 2014 модельного року, серед яких одразу шість новинок

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Дороги в Україні залишають бажати кращого і одні з найгірших на заході країни. Саме в цей дорожній Армагеддон вирушили українські журналісти для знайомства з автомобілями Volvo 2014 модельного року. А ось лінійку з індексом XC чекали ще й позашляхові випробування у вигляді підйому на гірський масив Полонина Руна висотою більше 1500 метрів над рівнем моря. Найбільш легким маршрут видався для старожила українського ринку і одного з найпопулярніших Volvo в українців – XC90 . До речі, вже наступного року дебютує абсолютно новий XC90 та ще й з новими силовими агрегатами (4-х циліндровими моторами і 8-ступінчастою автоматичною КП).

  Впевнено на українському бездоріжжі почував себе і бестселер Volvo в Україні – кросовер XC60 – повний привід, короткий задній звис кузова і значний кліренс в 230 мм дозволяли автомобілю не напружуючись долати досить великі валуни, перекати і круті в’їзди. Втім, і повнопривідний універсал XC70 не залишився у підніжжя Полонини Руни, а також досяг кінцевої точки подорожі. Правда, якщо екіпажі XC60 і особливо XC90 могли навіть не залишати авто перед складними ділянками, то штурману XC70 потрібно було коригувати дії водія, щоб не подряпати бампери через досить значних звисів кузова і трохи меншого кліренсу в 210 мм.

  Що стосується перерахованих вище авто, то дві з них – XC60 і XC70 – пережили недавній рестайлінг в ході якого XC70 оснащені новими бамперами, оптикою і колісними дисками нового дизайну. Volvo CX60 оновився значно помітніше. Крім усього згаданого, у кросовера тепер новий капот, дзеркала зовнішнього виду, пороги нового дизайну, а задні двері отримала хромовану вставку. До речі, завдяки саме цим масштабним змінам CX60 сприймається зовсім не оновленої, а зовсім новою машиною.

   

  Автоцентр 

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150