Лідером за кількістю автомобільних заторів у містах стала Бельгія

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Найбільш перевантаженими автомобілями мегаполісами виявились бельгійські мегаполіси Брюссель та Антверпен.

  Такі дані оприлюднив американський програмний додаток INRIX, що опублікував світову класифікацію найбільш перевантажених автомобілями міст.

  Брюссель і Антверпен очолюють європейську та світову таблиці мегаполісів, в яких спостерігається максимальна втрата часу в автомобільних пробках.

  Бельгійські міста займають дві перші позиції в списку 25 найбільш перевантажених автомобілями міст Європи. Очолює його Брюссель з 83 год, які в середньому втрачають на рік в пробках автомобілісти. За ним слідує Антверпен з 76 год на рік, проведеними в салоні автомобіля, який застряг на рівному асфальті.

  У європейському топ-списку з 25 міст, які постійно простоюють в пробках, є ще два бельгійських – Гент і Шарлеруа.

  У європейському табелі Лондон стоїть на третьому місці. Париж – на шостому. А єдине італійське місто – Мілан займає тринадцяте місце .

  Тобто, за підсумками 2012 року Бельгія лідирує серед країн Європи за тривалістю автомобільних пробок , йдучи попереду Нідерландів .

  Телеканал закликає до термінової розробки федерального плану автодорожніх перевезень і зниження тарифів для громадського транспорту. При цьому для зменшення автомобільного трафіку в Брюсселі на 20% можливості громадського транспорту повинні бути збільшені втричі, підрахував канал.

  ipress.ua

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150