Volvo показала дизайн автомобілів майбутнього

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Компанія Volvo офіційно представила новий концепт-кар, що отримав назву Сoncept Coupe.

  Концепт-кар отримав зокрема нетипову для моделей Volvo фальшрадіаторну решітку з вертикальними ребрами, інтегровані в фари головного світла Т-подібні світлодіодні ходові вогні, низькі лінії даху і капоту, а також 21-дюймові легкосплавні колісні диски.

  У компанії відзначили , що концепт-кар є не футуристичною моделлю, а демонстрацією того, як автовиробник може використовувати можливості своєї нової модульної платформи SPA. Першою серійною моделлю, на якій застосують це шасі, стане позашляховик XC90 нового покоління. Він з’явиться в наступному році.


  Фото Volvo

  В обробці інтер’єру Concept Coupe застосовані натуральні шкіра і дерево, метал, а селектор коробки передач виконаний з кришталю. Крім цього, прототип оснастили великим дисплеєм, розташованим на центральній консолі, інформація з якого може передаватися, наприклад , на проекційний екран перед водієм.


  Ілюстрація Volvo

  Прототип оснастили гібридною силовою установкою. Вона поєднує в собі бензинову "четвірку" сімейства Drive- E з турбонаддувом і механічним нагнітачем, а також електромотор, який приводить в рух задню вісь купе. Характеристики кожного з агрегатів уточнені не були, але сумарна потужність установки становить близько 400 кінських сил і більше 600 Нм крутного моменту. Динамічні показники концепт-кара невідомі.


  фото Volvo

  Перше зображення Volvo Concept Coupe з’явилося в інтернеті 26 серпня. Тоді в Мережу потрапила фотографія, на якій не було вказівок на марку показаної машини. Наступного дня шведський автовиробник поширив відеоролик, в якому вперше офіційно з’явився прототип.

  Нагадаємо, нещодавно Volvo розробила систему автоматичного паркування, яка може поставити машину на вільне місце без участі водія.

  Корреспондент

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150