Суперкар з двома моторами створили в Дніпропетровську

 • 180x150
 • Опубліковано:

   На дорогах Дніпропетровська їздить незвичайний суперкар. За основу при створенні супермобіля дніпропетровський автолюбитель взяв Dodge Stealth 1993 року випуску.

  Від моделі – донора тюнінгований Stealth відрізняється практично всім. Він виріс у довжину і ширину , і найголовніше – став потужнішим . На створення такого дива дніпропетровцю В’ячеславу знадобилося 4 роки. « Довше вона стала на 50 см. У ширину саму машину ми розрізали і розсунули на 20 см плюс по 7 см крила – разом 34 см , – розповідає порталу 34.ua В’ячеслав , власник суперкара. – У мене не було коштів купити спортивну машину , і я її зробив!».

  Авто розганяється до 100 км / год за 4 секунди . На спідометрі – максимальна позначка 300 кілометрів. Правда , власник Stealth зізнається, що поки її не досяг. Також тюнінговий Dodge забезпечений двома двигунами , дверима як у Lamborghini та авіаційним табло. На всі В’ячеслав витратив близько 70 тисяч доларів , і каже , що це далеко не межа. Авто можна оснастити ще більш потужними двигунами і нашпигувати електронікою під зав’язку. На сьогодні цю машину вже встигли представити на авто- виставці в Києві. Там вона викликала справжній фурор. У Дніпропетровську – теж зриває овації . Та що там , авто встигло засвітитися в кількох кліпах , і тепер господар націлився на зйомки в « Форсажі ». Вже зв’язався з організаторами і вислав за океан фотографії свого залізного коня.

  Автоцентр

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150