На початку 2014 року на Прикарпатті запрацює перше в Україні дитяче хоспісне відділення

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це повідомив перший заступник директора департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Олінійчук під час перебування на Прикарпатті Уповноваженого Президента з прав дитини Юрія Павленка.
  Уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко в рамках робочої поїздки відвідав Надвірнянський район, де ознайомився з умовами перебування малюків у Надвірнянському будинку дитини, на базі якого планують відкрити перший в Україні дитячий хоспіс.

  «Це дуже добрий приклад реформування та модернізації сирітського колись закладу. Раніше тут було 250 дітей, сьогодні залишилося 33. Перший успішний крок з точки зору продовження діяльності цього закладу зроблено, адже створення дитячого хоспісного відділення на базі дитячого будинку допоможе не лише дітям, а і їх батькам», – наголосив Юрій Павленко.

  Юрій Павленко переконаний, що цей заклад може стати і гарним центром медико-соціальної реабілітації.

  На разі, за словами Миколи Олінійчука, вже завершують реконструкцію одного з приміщень. Заклад має запрацювати на початку 2014 року.

  «Ми маємо десь два з половиною місяці для того, щоб завершити всі будівельні роботи, забезпечити м’яким, твердим інвентарем та реабілітаційним обладнанням дитячий хоспіс. Також буде додатково проведено спеціальне навчання для працівників дитячого будинку, які й будуть працювати у хоспісі, а пацієнтів, на жаль, є чимало. Тож ми зможемо хоча б частково допомогти тим, хто зіткнувся з таким тяжким випробовуванням», – підсумував Микола Олінійчук, перший заступник директора департаменту охорони здоров’я ОДА.

   

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150