Біопалива власного виробництва для потреб України вистачить “з головою”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Україна готова виробляти достатню кількість біопалива для забезпечення власних потреб.

  Потужності державного підприємства «Укрспирт» з виробництва біоетанолу в 2014 році збільшаться до 150 тис. тонн, що дозволить повністю забезпечити потреби внутрішнього ринку в біопаливі. «Загальна потужність заводів корпорації« Укрспирт »з випуску біоетанолу становить близько 100 тис. тонн. Крім того, модернізуються спиртзаводи, потужність яких складе додаткові 50 тис. тонн на рік, і їх реконструкцію планується завершити вже до 1 січня 2014 року », – йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету міністрів.

  Зараз до випуску біоетанолу вже готові Наумівський (9,5 тис. тонн на рік) і Івашківський (7,2 тис. тонн на рік) спиртзаводи, Хоростківський місце ведення діяльності та зберігання спирту (47,4 тис. тонн), Гайсинський спиртзавод ( 10,6 тис. тонн на рік), Лужанське місце ведення діяльності та зберігання спирту (8,2 тис. тонн на рік), Барський спиртзавод (11 тис. тонн на рік), Червоненська завод продтоварів (7,1 тис. тонн на рік).

  Відповідно до чинного закону про виробництво моторних палив з вмістом біокомпонентів, в 2014-2015 рр.. всі реалізовані в Україні бензини повинні містити не менше 5% біоетанолу. А з 2016 року обов’язкова частка біоетанолу збільшиться до 7%. У той же час, за розрахунками фахівців, «Укрспирт» може забезпечити продукцію не тільки для порогу 5% біоетанолу в складі реалізованих бензинів в Україні на рік, а й 10%. Таким чином, з початком повномасштабного виробництва наша країна зможе також налагодити експорт вітчизняного продукту на зовнішні ринки.

   Автоцентр

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150