Форсаж по-франківськи

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Більшість, певно, бачила голлівудський блокбастер «Форсаж». Там головний герой просто закоханий у швидкість та автомобілі. Фільм вийшов на екрани у 2001 році й зібрав понад 200 мільйонів доларів.

  На початку дев’яностих у Франківську трапилась історія, де також були авто, швидкість, долари. Щоправда, вона більше нагадує анекдот, ніж екшн.

  Тоді у нашому місті розташовувався штаб 6-ї Гвардійської Донсько-Сегедської винищувальної авіаційної дивізії. І ось один штабний підполковник купив собі нову «Таврію». Він вирішив обкатати придбання та визначити, яку максимальну швидкість можна на ній розвинути. Найкращим і найдоступнішим треком серед військових вважалася стара злітно-посадкова смуга. Літаки на неї вже не сідали, тож для авіаторів доступ туди був цілком вільний.

  Підполковник узяв з собою колег і вирушив на тест-драйв. А напередодні інженерно-аеродромний батальйон ремонтував смугу – але основну. Там треба було замінити кілька бетонних плит, тож їх просто зняли зі старої. Підполковник цього не знав…

  Новенька «Таврія» на доволі непоганій швидкості виявила на треку яму десь 15-сантиметрової глибини. Передній міст просто вирвало, він залишився десь позаду, а ще кілька метрів автівка їхала на пузі. На щастя, і водій, і пасажири залишились живі.

  «Таврію» офіцер потім продав разом із мостом доларів за 20. Ще й тішився, що знайшов покупця.

  Репортер

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150