На Прикарпатті обмежили рух великогабаритного транспорту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області повідомляє, що на дорогах загального користування області з 1 червня 2016 року введено обмеження руху автотранспортних засобів загальною масою понад 24 т. і навантаженням на вісь більш ніж 7 т. з 10.00 до 22.00 год. включно.

  Обмеження вводиться з метою збереження проїзної частини автомобільних доріг області від руйнування великоваговими транспортними засобами під час тривалої спекотної погоди (температура повітря більше 28 градусів Цельсія).

  Вказане обмеження руху не розповсюджується на транспортні засоби, які здійснюють перевезення вантажів, що швидко псуються та ті, які використовуються під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

  Також нагадуємо, що згідно вимог чинного законодавства та Правил дорожнього руху України за спеціальними правилами здійснюється перевезення великогабаритних та великовагових транспортних засобів, коли хоч один з їх габаритів перевищує за шириною 2.6 м., за висотою від поверхні дороги 4 м., за довжиною – 22 м., фактичну масу 40 т., навантаженням на одниничну вісь – 11т., здвоєні осі – 16 т., строєні – 22 т. або якщо вантаж виступає за задній габарит транспортного засобу більше як на 2м.

  Для здійснення вказаних перевезень необхідно отримати погодження у Службі автомобільних доріг в області та дозвіл в УДАІ УМВС в області.

  За отриманням погоджень на перевезення великогабаритних та великовагових транспортних засобів просимо звертатись у відділ ремонту та експлуатаційного утримання штучних споруд Служби автомобільних доріг в області за адресою:

  м.Івано-Франківськ, вул. Петрушевича 1 (біля головного управління національного банку ). Контактний телефон: (0342) 72-22-17.

  Кошти збору за погодження на перевезення великовагових та великогабаритних транспортних засобів надходять виключно до державного бюджету України.

   

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150