Водіям можуть дозволити їхати «на червоне»

Опубліковано:

У Верховній Раді України 15 травня зареєстрований проект закону (№6443), яким передбачені  внесення змін до Закону України «Про дорожній рух».

Зокрема, автори законопроекту пропонують дозволити водіям здійснювати поворот на червоний сигнал світлофора – причому, не тільки направо, а й навіть наліво. Головна мета – розвантажити дороги. Крім того, водії економлять час, пальне, автомобілі менше забруднюють атмосферу, вважають законотворці.

Нагадаємо, що в Україні з початку 2000-х дозволено поворот направо на червоний сигнал за наявності спеціальної таблички с зеленою стрілкою і за умови, що транспортний засіб не створює перешкод іншим учасникам руху.

А тепер водіям можуть дозволити виконувати цей самий маневр і без такої стрілки. Подібні «вольності» вже не перший рік застосовуються в різних штатах США, Канаді, а також в Китаї та Південній Кореї.

Щоправда, виконувати поворот на червоний сигнал – праворуч і ліворуч (в останньому випадку при виїзді на дорогу з одностороннім рухом) дозволяється за певних умов. Перша з них – не створювати перешкод для інших учасників руху. Друга – обов’язкова зупинка транспортного засобу перед початком маневру. Повертати не можна і за наявності заборонних знаків, як це практикується у США

Блоги

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ

mm
Андрій Карманський

Бій за Івано-Франківськ. Бліц-аналіз.

Вражають масштаби фейсбучної істерики навколо перемоги Руслана