Одну з центральних вулиць Івано-Франківська з наступного тижня закриють на ремонт до кінця року

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З наступного вівторока, 29 серпня, в Івано-Франківську розпочнуть ремонтні роботи на площі Міцкевича та вулиці Лесі Українки.

  “Рух транспорту у цьому напрямку буде обмежено протягом усього періоду ремонту. Завершення робіт заплановано на кінець поточного року. Крім того, авторами проекту передбачено монтаж сучасного освітлення, лавок та інших елементів дизайну. Після реконструкції вулиці стануть більш дружніми до людей, проте буде збережено можливість проїзду та паркування транспорту.
  Варто зазначити, що проектом передбачено збереження максимальної кількості історичних елементів (ліхтарі, базальтова бруківка тощо). Також під час реконструкції буде відновлено покриття з природного каменю на проїжджій частині обидвох вулиць. Це підкреслюватиме історичну значимість та додаватиме туристичної привабливості місту”, – повідомив у мережі Фейсбук директор департаменту комунального господарства Mykhailo Smushak‎.

  Проект капітального ремонту передбачає повний демонтаж старого покриття проїжджої частини та тротуарів, монтаж комунікацій та нової системи водовідведення, вирівнювання профілю вулиці в один рівень, мощення проїжджої части природнім каменем, а тротуарів – кількома видами сучасної плитки, висадження нових дерев та монтаж вуличних меблів та засобів організації руху.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *