Франківські автомобілісти пікетували митницю та поліцію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 16 листопада, в Івано-Франківську відбулася акція протесту, учасники якої вимагали від працівників митниці та правоохоронних органів припинити незаконний тиск і переслідування власників авто на іноземній реєстрації, а також доступного розмитнення авто і законного користування такими машинами в Україні.

  На акцію, організовану ГО «АвтоЄвроСила», зібралися кілька десятків власників автомобілів на іноземній реєстрації, передає «Курс».

  Вони застерігають працівників митниці і поліції від порушення законів та заявляють, що уже навчилися захищатися.

  «Ми на сьогодні вже навчилися захищатися від держави, “АвтоЄвроСила” на сьогодні – це сила», – зазначив голова «АвтоЄвроСили» Олег Ярошевич. За його словами, є десятки прикладів судів, де ДФС і поліція перевищують повноваження.

  Він звертає увагу, що під час проходження митниці автомобілі на іноземній реєстрації протизаконно зупиняють.

  До пікетувальників вийшов в.о. начальника Івано-Франківської митниці ДФС Олег Карпович та запросив інціативну групу на переговори.

  Учасники акції поцікавилися у митника, чи отримували вказівки з ДФС збирати базу даних разом із поліцією. Карпович відповів, що жодних вказівок не отримував. Учасники пікету також запропонували створити ініціативну групу з представників “АвтоЄвроСили”, митників і юристів, щоб донести вимоги до вищого керівництва державних органів.

  «Наша вимога розробити такий закон, який задовольнить державу, зробить прозорим і зрозумілим та доступним механізм узаконення авто», – сказав Олег Ярошевич.

  Після переговорів активісти зареєстрували у митниці звернення з вимогами.

  На час акції працівники патрульної поліції тимчасово обмежили рух по вулиці Короля Данила на ділянці від Вороного до перехрестя з Гурика.

  Після заявлення вимог працівникам митниці учасники акції колоною вирушили до обласного управління Нацполіції. Після цього обіцяють заїхати до обласної податкової та Івано-Франківської ОДА. По маршруту їх супроводжують екіпажі патрульної поліції.

  Речник патрульної поліції Івано-Франківська Микола Гурак запевнив, що на території Івано-Франківської області власників автомобілів на іноземній реєстрації поліція не переслідує.

   

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150