Виходь, мені треба в гараж. У Франківську п’яний водій висадив 13-річну дівчинку у темній промзоні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Черговий кричущий випадок хамства та наглості франківських водіїв маршруток стався сьогодні ввечері: водій автобусу №25 у темну пору доби примусив вийти з салону дівчинку-підлітка на території лісокомбінату, бо йому, мовляв, треба було в гараж.

  Про це у Facebook-спільноті «Комуналка ІФ» розповів тато дитини. За його словами, цей водій розвозив пасажирів у стані алкогольного сп’яніння.

  «Сьгодні, приблизно в 19:40, мені подзвонила донька (13 років) і сказала, що вона йде додому пішки, бо водій маршрутки висадив її і сказав “тут недалеко, перейдеш, мені треба в гараж”. Зупинився він на вул. Ребета, а перейти треба на вул. Дудаєва. Уявіть – дівчинка 13 років, в темну пору доби по території лісокомбінату, де куча бродячих псів і територія не освітлюється… Маршрут №25 – перевізник ТОВ “Корида Транс”. Приїхавши до них в гараж розібратися в ситуації, застав цього мудака за кермом маршрутки БУХОГО!!! (з моменту коли дитина подзвонила до моменту коли я приїхав пройшло приблизно 30 -40 хв). Під час нашої “розмови”, він (як я вияснив під час нашої “дружньої розмови” звати його Хомуницький Ігор) заявив що йому нічого не буде бо він уже не на маршруті, а випив тільки що. Народ, я сам не завжди п’ю тільки чай і добре знаю, що такий перегар “тільки що” не получиться. Очевидно, що він п’яний возив людей.

  P.S. І як він завтра має зранку виїхати на маршрут, якщо наскільки мені відомо така кількість алкоголю до ранку не вийде з організму», – повідомив обурений батько.

  Нагадаємо, що це далеко не перший випадок огидної відношення водіїв цього маршруту до дітей.

  Так, на початку серпня водій того самого маршруту №25 вигнав з салону дитину за відсутність учбового квитка.

  8 вересня поточного року водій маршрутки №25 вигнав з салону учня 6-го класу, бо той теж не мав при собі учнівського квитка.

  Наступного місяця, 4 жовтня водій 25-го маршруту висадив дівчинку через прохання не палити у салоні.

  А минулого року шофер тієї ж самої маршрутки водій ображав та принижував школярку, яка показала йому учнівський квиток.

   

  (Visited 61 times, 1 visits today)
 • 180x150