Страйк не пройде. Влада Долини розірвала договори з чотирма перевізниками

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нещодавно підприємці, які здійснюють перевезення по Долині, направили звернення у міську раду з вимогою підняття ціни за проїзд.

  Крім того, 23 січня перевізники провели акцію протесту, яка тривала близько години, передає «Долина Live». За словами міського голови Володимира Гаразди, після годинної акці вони ще більше години знаходились на прийомі у міській раді. В цей час місто, фактично, залишилось без громадського транспорту.

  На невмотивовані вимоги перевізників міська рада відреагувала розірванням договорів із 4 підприємцями. На даний час детальнішої інформації на сайті немає.

  Варто зазначити, що на останній 35 сесії міської ради депутати висловили обурення щодо якості надання послуг громадського транспорту. Зокрема мешканці міста скаржаться на вульгарну поведінку водіїв, вимагання оплати проїзду пільговими категоріями пасажирів та на те, що встановлені відеореєстратори не працюють і довести свою правоту в такому випадку дуже складно.

  Міський голова доручив виправити дану ситуацію, встановити нові якісні відеореєстратори та періодично їх перевіряти, а у випадку не увімкненого пристрою під час роботи транспорту, прописати у договорах штрафні санкції.

  Нагадаємо, аналогічні вимоги ставили перед міською владою перевізники в Івано-Франківську.

   

   

  (Visited 51 times, 1 visits today)
 • 180x150