Столичні салони позаздрять асортименту: у Франківську відкрився автосалон з електромобілями (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Електромобілі впевнено витісняють звичайні автомобілі з доріг. Чисте навколишнє довкілля, а також невелике наслідування модним тенденціям і оригінальність зробили своє. В іноземних країнах електромобілі досить поширене явище, чого не скажеш про Україну.

  Тут все набагато складніше. Ще немає такого великого вибору електромобілів, а також достатньої кількості необхідних зарядних станцій і СТО. Та помалу ситуація виправляється і от у Івано-Франківську відкрився перший автосалон де пропонують хороший вибір електромобілів, пише Стик з посиланням на  Франик.

  Тут є і бюджетні варіанти і навіть мега популярна та всесвітньо відома Tesla Model X за котру хочуть 90 тисяч доларів. До слова, завдяки цій автівці, салон зробив ціле шоу на відкритті автосалону. І саме вона манить сюди багато відвідувачів. Видовище й справді було вражаюче та не звичне для більшості місцевих.

  Також, незабаром по всій Івано-Франківській області побільшає зарядних станцій, а безпосередньо при цьому новому автосалоні, вже є велике СТО, котре може обслуговувати саме електромобілі.

  Побував на відкритті салону і міський очільник Руслан Марцінків. Він опублікував фотографії з відкриття підписавши їх наступним чином:

  «Ще вчора екзотика, а нині – майже буденність. Сьогодні мав приємність завітати на відкриття салону з продажу й обслуговування електрокарів . Попит на такі машини зараз зростає. Не виняток й Івано-Франківськ. Хтось дбає про довкілля, хтось хоче бути в тренді й обирає електромобілі. Добре, що в новому салоні є і суперсучасні, й бюджетні народні авто – на будь-який гаманець»

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150