Порошенко підписав скандальний закон про розмитнення “євроблях” (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Президент України Петро Порошенко підписав закон, відомий як “закон про євробляхи”. Документ передбачає зменшення вартості розмитнення в Україні автомобілів на іноземній реєстрації, пише Стик з  посиланням на Канал24.

  Результат пошуку зображень за запитом "Порошенко підписав скандальний закон про розмитнення "євроблях""

  Підписав закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами. Всі кошти від цього, від першої й до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду,
  – написав Порошенко у Twitter.

  “Власників закликаю у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту. Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків”, – додав Порошенко у дописі на своїй Facebook-сторінці.

  Нагадаємо, 8 листопада Верховна Рада схвалила закон про імпорт та акцизи при ввезенні в Україну автомобілів на іноземній реєстрації. Проте закон не влаштував власників таких авто і вони розпочали масштабну акцію протесту по всій Україні. Протестувальники вимагали скасувати норму щодо “віку” автомобіля, який завозять з ЄС. Згідно з ухваленими законами – що старішим є авто, то більшою є митна ставка.

  На засіданні парламенту 21 листопада нардепи спробували скасувати скандальний “закон про євробляхи”, проте для ухвалення рішення забракло голосів.

  Що передбачає закон про автомобілі на іноземній реєстрації: дивіться відео

  https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

  (Visited 184 times, 1 visits today)
 • 180x150