Фірма з оточення начальника Тернопільської САД отримала 13-мільйонний підряд на Франківщині

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ямницька сільська рада об’єднаної територіальної громади в результаті проведених торгів уклала договір з ТОВ «БМБуд» на капітальний ремонт вулиці Шевченка у селі Павлівка (Івано-Франківська область). Сума укладеної угоди становить 13,5 млн грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "ремонт доріг"

  Згідно з технічним завданням, переможець за ці кошти проведе підготовчі роботи, прокладе нове асфальтне покриття, встановить дорожні знаки та намалює розмітку. Згідно з договірною ціною, компанія витратить 320 тис. грн на зарплати працівникам (2,37% від суми контракту), а прибуток становитиме 104 тис. грн (0,77% відповідно).

  Крім ТОВ «БМБуд» участь у торгах взяли ще три компанії: ТОВ «ПБС», ТОВ «Автомагістраль-ІФ», ТОВ «Шляхбуд-ІФ», однак їх цінові пропозиції були дорожчими на 1 млн грн або більше, пише Стик з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Нагадаємо, що фірма «БМБуд» зареєстрована менше 2 років тому у Тернополі й неодноразово фігурувала у матеріалах «НГ. Львів». Спочатку засновниками компанії були Андрій Самарик та Олександр Івахів – тренери місцевих клубів, до діяльності яких залучений начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик. Раніше фірма отримувала замовлення лише у Тернопільській області.

  У серпні цього року єдиним власником фірми став Євгеній Бєлаш, а підприємство переїхало на іншу вулицю.

  За 2018 рік ТОВ «БМБуд» отримало 201 замовлення на 567 млн грн. Це перший підряд компанії в Івано-Франківській області.

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150