Львівський аеропорт без конкуренції придбав легковик за 900 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» за результатами тендеру замовило ТОВ «Ніко-Захід» легковий автомобіль за 855 тис. грн. Про це повідомляється в Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "пікап Mitsubishi L200 2.4 MT Invite 2018 року"

  Фірма поставить пікап Mitsubishi L200 2.4 MT Invite 2018 року випуску. Автомобіль матиме кондиціонер, підігрів передніх сидінь, СD MP3 програвач, дві фронтальні подушки безпеки.

  Пікап Mitsubishi L200 у базовій комплектації Invite продають за 788 тис. грн.

  Замовлення «Ніко-Захід» отримало без конкуренції. Очікувана вартість склала 990 тис. грн. Тобто фірма зменшила пропозицію на 135 тис. грн або на 14%.

  Львівська фірма «Ніко-Захід» є офіційним імпортером автомобілів Mitsubishi в Україні. Її засновниками є ТОВ «Компанія з управління активами «Ковін капітал», ТОВ «Ніко Авто Холдинг (Україна)», бенефіціар Іван Ніколайчук.

  Співласником «Ніко-Захід» через «КУА «Ковін Капітал» є виходець з Чернівців Володимир Гнатишин. Він раніше був бізнес-партнером нинішнього міністра юстиції Павла Петренка, одного з найближчих соратників лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка.

  Гнатишин також був одногрупником Олексія Бурбака – брата лідера фракції «Народний фронт» в Верховній Раді Максима Бурбака.

  Одним з лідерів «Народного фронту» є міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. В 2016 р. Центр обслуговування підрозділів Нацполіції уклав угоду про 635 автівок Mitsubishi Outlander PHEV 2.0 у іншої фірми з групи «Ніко» – ТОВ «Ніко Діамант» на загальну суму 959,41 млн грн. Була зроблена повна передплата на всю партію машин. Після критики в ЗМІ, МВС повідомило про зниження вартості автомобілів на 13% та збільшення їх кількості закупівлі. Після цього Національне антикорупційне бюро України почало перевірку угоди.

  З судових ухвал відомо, що детективи підозрювали переплату 240 млн грн при закупівлі для поліції Mitsubishi Outlander PHEV 2.0. З літа минулого року судовий реєстр не містить інформації про клопотання НАБУ в цій справі, пише Стик з посиланням на Наші гроші. Львів.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150