«Украгролізинг» придбав два позашляховики Тойота Ленд Крузер за 2,2 мільйона

 • 180x150
 • Опубліковано:

  ДПАТ «НАК «Украгролізинг» 27 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Автосаміт на Столичному» легкових автомобілів на 2,19 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

  Цьогоріч поставлять два позашляховики Toyota Land Cruiser 150 2,8 6AT Comfort 2019 року випуску по 1,10 млн грн. У салонах такі автомобілі продають по 1,13 млн грн.

  Автомобілі мають клімат-контроль, круїз-контроль, системи та подушки безпеки, задній парктронік із камерою заднього виду, оздоблене шкірою кермо, сидіння з регулюванням і підігрівом, аудіосистему із сенсорним дисплеєм 8″ та дев’ятьма динаміками тощо.

  В описі тендеру замовник вказав, що найменування і марку техніки вказано на виконання вимог ч. 2 ст. 1 та пп. 1-2 ч. 1 ст. 11 закону «Про фінансовий лізинг». Тому ці автомобілі, ймовірно, призначені для подальшої передачі в лізинг клієнтам «Украгролізингу».

  Ціна угоди на 5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 2,32 млн грн.

  Єдиним конкурентом із таким самим автомобілем Toyota Land Cruiser 150 було миколаївське ТОВ «Кит-Т» Геннадія Крашеніннікова і директора Андрія Туріци.

  Переможець «Автосаміт на Столичному» належить екс-нардепу із фракції Партії регіонів Таріелу Васадзе і його ж ПрАТ «Українська автомобільна корпорація».

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150