Гончарук: “Карпатнафтохім” у Калуші відновлює роботу від наглядом Держекоінспекції

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Всі роботи із запуску роботи калуського заводу “Карпатнафтохім” відбуваються під наглядом еологічної інспекції.
  На цьому під час проведення прес-конференції для представників місцевих ЗМІ наголосив голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

  Очільник області зокрема зазначив, що керівництвом підприємства було здійснено дві спроби відновити роботу. Однак їхні зусилля виявилися марними і на сьогоднішній день «Карпатнафтохім» не працює.

  «Карпатнафтохім» є одним із найбільших бюджетоутворюючих підприємств області, – підкреслив Олег Гончарук. – Для Прикарпаття – це не тільки вагомі надходження до казни. Це, насамперед, забезпечення робочими місцями жителів  Калуша і району, а також стимулювання соціально-економічного розвитку регіону».

  Голова ОДА також зауважив, що про чергове випробування запуску роботи підприємства буде оповіщено місцевих жителів. Присутніми також будуть і представники Державної екологічної інспекції в області. Оскільки після пусконалагоджувальних робіт на виробництві мешканці села Мостище Калуського району скаржилися на запахи у повітрі і викиди у водойми.

  За словами Олега Гончарука, у відповідь на звернення селян була проведена перевірка щодо екологічної ситуації в районі підприємства, під час якої порушення норм не виявили.

  (Visited 51 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *