На Рожнятівщині біля артезіанських свердловин влаштували сміттєзвалища

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Рожнятівській райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань поводження з безхазяйними відходами у заступника голови РДА Богдана Яковини.

  Як повідомляє прес-служба РДА, під час засідання учасники обговорили питання про виявлення звалища твердих побутових відходів на території свердловини 42 Струтин (с. Ясеновець) та свердловини 5 Чечва (с. Нижній Струтин).

  На засіданні дано доручення начальнику відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Зіновію Мельнику звернутись з запитом до управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації про виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на придбання лінії сортування твердих побутових відходів та спеціалізованого автомобіля  для збору та перевезення твердих побутових відходів комунальному підприємству Рожнятівської селищної ради.

  На підсумок члени комісії рекомендували   сільським головам Нижнього Струтина (Л.Сташків) та Ясеновця  (І.Пасічник) провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо недопущення несанкціонованого вивантаження сміття на території свердловин 42 та 5.

  (Visited 77 times, 1 visits today)
 • 180x150