Циклони, що накриють Україну в найближчі дні, оминуть Прикарпаття

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В найближчу неділю погоду в сімох регіонах України визначатимуть два активних циклони.

  Про це заявив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда під час засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, пише СТИК з посиланням на ТСН.

  Менш активний з-поміж цих циклонів пройде по південних районах Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької та Луганської областей та принесе із собою дощі, а в Харківській, Дніпропетровській і північних районних Миколаївської областей випаде сніг.

  Слідом потужніший циклон, котрий прямуватиме з північного заходу Чорного моря, принесе сніг одразу на три доби – з 21 по 23 січня.

  Якщо підсумувати, то на території півдня і сходу України будуть сильні снігопади. Наприклад, на півночі Луганської області загальна кількість опадів може досягати 50 мм. В інших областях кількість опадів буде від 20 до 40 мм. Найбільше снігового покриву сформується в східній половині Харківської і Дніпропетровської областей, в північній половині Луганській області, на півночі Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей. У цих регіонах висота снігового покрову може досягти 30 і навіть 40 см додатково до тих 5-8 см, який є в даний час”, – пояснив головний синоптик країни.

  Кульбіда також зазначив, що можливі налипання мокрого снігу та ожеледь, але не в стихійній силі, бо швидкість вітеру не повинна перевищувати 20-25 м/с.

  На відміну від попереднього періоду ця ситуація буде відрізнятися розтягнутістю в часі. Замість однієї доби це буде три доби, і навіть будуть невеликі перерви у виникненні несприятливих погодних умов“, – вказав директор Укргідрометцентру.

   

  (Visited 66 times, 1 visits today)
 • 180x150