На Верховинщині укріплюють береги річок Білий та Чорний Черемош

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 29 січня, голова Верховинської районної державної адміністрації Олег Лютий  взяв участь у зборах трудового колективу НПП «Верховинський».

  Як повідомляє прес-служба РДА, під час зустрічі обговорено плани та перспективи розвитку Верховинського НПП на найближчий період, а також впровадження  проектів, які позитивно позначаться на подальшому розвитку регіону.

  Однією з основних тем, яка обговорювалося на зборах була приділена подальшому розвитку та розширенню природно-заповідного фонду району відповідно до вимог Указу Президента України «Про розширення мережі та територій національних природних парків та інших природно-заповідних об’єктів», зокрема мова йшла про розширення території НПП «Верховинський» та включення в його межі частини території Карпатського національного природного парку.

  В ході зборів Олег Лютий проінформував присутніх про реалізацію екологічних заходів на річках Білий Черемош та Чорний Черемош, ініціатором яких виступила Верховинська РДА. Зокрема, мова йшла і про берегоукріплючі роботи на окремих ділянках доріг «Ільці – Буркут» та «Устеріки – Голошино», які є невід’ємною частиною ремонту доріг.

  Ще одним важливим питанням обговореним на зустрічі було питання налагодження більш тісної співпраці НПП «Верховинський» з правоохоронними органами щодо спільної природоохоронної діяльності.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150