Поблизу Галича затримали браконьєра з чотирма сітками (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Браконьєрський улов

  Вночі з 22 на 23 травня 2018 року активістами ГО “Скеля” на Дністрі поблизу Галича виявлено браконьєра. Місцевий мешканець на гумовому надувному човні чотирма сітками ловив рибу.

  Для затримання порушника громадські активісти звернулися до поліції. До справи оперативно підключилися і держрибінспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля.

  Спільними діями браконьєра затримано та встановлено його особу. Сітки, човен та улов (загальною вагою 13 кг) вилучено. На чоловіка складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Оскільки в улові було багато цінної риби (1 сом, 1 щука, 1 “червонокнижна” марена, 2 рибці та 1 білизна), а ще окуні, підусти, карасі, головні, плітка, верховодка та йорж – то сума нарахованих збитків сягнула 2268 грн.

  Суд визначатиме браконьєру розмір штрафу (від 340 грн. до 680 грн.), а ще разом із сітками може конфіскувати і гумового човна.

  Таким чином браконьєрство обійдеться галичанину в 3 тис. грн. (якщо ж суд конфіскує човна, – то і більше). За ці гроші в магазині можна було б купити більше ніж 13 кг райдужної форелі та здивувати близьких королівською стравою. Всім би вистачило! А так – ні грошей, ні риби…

  Також розглядається можливість порушення кримінального провадження за таке браконьєрство під час нерестового періоду.

  За незаконне зайняття рибним промислом ст. 249 ККУ передбачено покарання штрафом від 1700 грн. до 3400 грн. або обмеженням волі на строк до трьох років.

  (Visited 369 times, 1 visits today)
 • 180x150