В одному з лісгоспів Івано-Франківської області виявлено порушень на мільйони гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Державне підприємство “Делятинське лісове господарство” має виплатити державі понад 1,2 мільйона гривень за незаконну вирубку лісу, пише Стик з посиланням на АtmWood.

  Дану суму, а саме 1 231 051, 47 гривень, підприємство зобов’язує виплатити державна екологічна інспекція Івано-Франківської області, після проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства, в ході якої було виявлено незаконну вирубку дерев хвойних порід та захаращення лісосік.

  Про це повідомляється на офіційній сторінці екологічної інспекції в одній із соціальних мереж.

  Делятинське лісове господарство добровільно виплатило лише малу частину цієї суми. У свою чергу еко інспекція подала позов про стягнення всієї суми в господарський суд Івано-Франківської області, позов був задоволений в повному обсязі.

  На сьогоднішній день Делятинське лісове господарство повинно виплатити ще понад 1,5 мільйонів гривень.

  Згідно ст. 66 Конституції України кожна людина має відшкодовувати всі збитки при нанесенні шкоди природі. Так само зазначено і в ст. 107 Лісового кодексу України.

  Кошти, отримані від лісового господарства, будуть спрямовані до місцевого фонд охорони навколишнього природного середовища та використані для проведення природоохоронних заходів.

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150