Жителя Коломиї, який відправляв суддям гроші поштою, відпустили під особисте зобов’язання

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд визнав запобіжний захід у особі особистого спілкування відносно чоловіків, які подали гроші до суду.

  Суддя не розуміє, звідки в кишені її куртки взяли 300 доларів у конверті »МІА Вектор Ньюз

  Про це редакція  368. медіа  дізналася з матеріалів про впровадження в ч. 2 ст. 191 КК.

  У 2008 році Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області засудив чоловіка за привласнення та розслідування чужого майна за рахунок проживання службовим населенням. Будучи інженером Коломийського філіалу ДП «Івано-Франківськстандартметрологія», чоловік у 2006-2007 роках без відома директора, самовільно без реєстрації задіяних у справах підприємств підприємств, що проводять перевірку лічильників на торгових підприємствах, що вимагають і отримують від підприємців оплату винагороди, яка привласник.

  Суд призначив покарання – рік обмеження волі. Верховний і апеляційний суди залишили вирок без змін.
  Однак, не погоджуючись з судовими рішеннями, чоловік неодноразово звертався зі скаргами, заявами, зверненнями та клопотаннями до органів державної влади, судові і правоохоронні органи. Зокрема, ініціював дві кримінальні справи проти свого колишнього директора та бухгалтера.

  У лютому 2020 чоловік оскаржив в суді постанови слідчого поліції про закриття кримінальних проваджень. Пізніше в Коломийський суд надійшли два конверта з клопотаннями, до кожного з яких було додано по 500 доларів. У «клопотанні – за скаргою» зазначалося, що 500 доларів надаються як винагороду «за достовірне розслідування». Працівники суду викликали на місце поліцію. Правоохоронці вилучили виявлені кошти.

  У березні 2020 року Верховний суд відмовив чоловікові в задоволенні клопотання про поновлення строку на касаційне оскарження та повернув скаргу. В той же день в суд надійшов конверт, в якому до клопотання було докладено 5 купюр, кожна з яких візуально схожа на 100 доларів. Співробітники апарату Верховного Суду звернулися в НАБУ.

  У листопаді поточного року чоловікові, якого вважають відправником вищезазначених листів, повідомили про підозру в закінченому замаху на передачу хабара. Згідно з матеріалами виробництва, обшуки за місцем проживання чоловіка пройшли ще 21 липня. У вересні експертизи підтвердили, що клопотання і скарги, які були направлені на адресу судів, були надруковані на принтері, який вилучили за місцем проживання підозрюваного і підписані його рукою.

  На допіті громадянського підтвердження, що посилається на клопотання і скаргами грошей, але не враховує їх хабарем, бо гроші призначаються для виготовлення судів необхідних йому документів у справах. Суд застосував до підозрюваного особливості взаємодії.

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150