Погодні примхи перед Новим роком

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Безпосередньо перед новорічними святами погода знов стане примхливою: з 30 грудня очікується вторгнення циклону, який принесе відлигу та опади.

  зима_001

  Передсвяткова погода на півночі та заході

  На півночі та північному заході: на Чернігівщині, Рівненщині, Житомирщині 30 грудня вночі спостерігатимуться морози до -9°С, проте вже вдень почне надходити тепле та вологе повітря. 31 числа можливий дощ з додаванням снігу, температура очікується від 0°С до -3°С. В Києві у святковий вечір мороз становитиме -3°С, падатиме дрібний сніг. В перший день січня підморозить до -5°С.

  На заході температурні покажчики прогнозуються дещо вищими: у Львові 31 грудня та 1 січня від 0°С до +2°С. Можливий слабкий дощ, подекуди пролітатиме сніг. Вологість повітря досягне 97%.

  Синоптична картина у центрі України

  В центрі країни спостерігатиметься перехід від помірних до слабких морозів, та зміна фази опадів. За прогнозами синоптиків Мета, погода у Вінниці почне мінятись з 30 грудня: температура підніметься з -9°С до 0°С. Напередодні свята пройде слабкий дощ, утвориться ожеледиця.

  В Черкасах 31 числа середньодобова температура передбачається на рівні 0°С. Першого січня підморозить до -5°С, ймовірність опадів становить 30%.

  Погода на сході та півдні

  У Харкові очікується суттєве коливання температури від -15°С (30 грудня) до -2°С (31 числа). Очікується мокрий сніг та крижаний дощ, вологість повітря – 92%. В Дніпрі 30 грудня можливий сніг, при середніх покажчиках -4°С. Наступного дня потеплішає до +1°С, опади припиняться.

  На півдні дощитиме, температура в Одесі та Херсоні триматиметься в межах +3°С – +6°С.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150