Третина офіційно зареєстрованих в Івано-Франківську безробітних – молодь віком до 36 років

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Одним з питань, які були розглянуті вчора під час засідання Дорадчої ради при Івано-Франківському міському голові стало питання безробіття в обласному центрі Прикарпаття.

  Як повідомила директор міського центру зайнятості Ганна Бандура, за шість місяців поточного року рівень офіційного безробіття в Івано-Франківську впав до 1,4 %, що, за висловом начальника управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківського міськвиконкому Богдана Білика, дає підстави говорити про фактичну відсутність даного негативного соціального явища в нашому місті. «Сьогодні дійсно, — зазначив чиновник, — дуже важко сало знайти кваліфікованого працівника, особливо в сфері механічної обробки». На сьогоднішній день на обліку в міському центрі зайнятості перебувають 1690 осіб. Близько 30% з них, — стверджує пані Бандура, – це молоді люди віком до 36 років, 108 з яких випускники вищих навчальних закладів 2009 та 2010 років, тобто ті люди, які протягом 6 місяців після закінчення вишу стали на облік в службі зайнятості і претендують на працевлаштування на перше робоче місце на умовах державних дотацій.
  В цьому, на думку учасників обговорення, є певний позитивний момент, оскільки Кабінет Міністрів України 14 липня 2010 року прийняв постанову № 577, якою значно розширив перелік спеціальностей за якими держава дотує працевлаштування випускників ВНЗ на перше робоче місце.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150