Олександр Сич запропонував провести спільне засідання депутатських комісій західноукраїнських обласних рад щодо видобутку сланцевого газу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Івано-Франківської обласної ради свободівець Олександр Сич запропонував провести на Прикарпатті спільне засідання відповідних профільних комісій Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської обласних рад за участі науковців Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу щодо перспектив видобутку сланцевого газу на території трьох областей та можливих негативних наслідків цих дій для довкілля.

  Як відомо, Міністерство екології та природних ресурсів України вивчає можливість надання погодження щодо включення площі "Олеська" газових сланців до Переліку ділянок надр (родовищ корисних копалин), що можуть надавати у користування для їх розробки. Вищезгадане родовище має загальну площу 6312 кв. км. і розташоване у межах Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей. Наслідки розробки газу зі сланців не є достатньо вивченими.

  Також до розгляду запропоновано питання про визначення спільних завдань та заходів щодо збереження природних екосистем та розвитку туризму у Дністровському каньйоні. Для цього, крім відповідних профільних комісій Івано-Франківської та Тернопільської обласних рад, мають запросити ще й профільну комісію Чернівецької обласної ради.

  Спільне засідання профільних депутатських комісій заплановано провести 18 травня 2011 року на базі "Перлина Придністров’я" у Городенківському районі Івано-Франківської області. 

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150