УТГ взяла в управління ТЦ “Велес” в Івано-Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Консалтингова компанія "Українська Торгова Гільдія" (УТГ) буде керувати першою і другою чергами торгового центру (ТЦ) "Велес" по вул. Вовчинецька, 225, в Івано-Франківську.

  "Компанія буде забезпечувати професійний менеджмент для вже функціонуючої першої черги об’єкта і другої черги, яка зараз зводиться, готуючись до відкриття вже в кінці 2011 року", – повідомила директор компанії Євгенія Локтіонова.

  За даними УТГ, ТЦ "Велес" став дев’ятим об’єктом в поточному управлінні компанії.
  UTG не називає девелопера даного проекту.

  Як повідомлялося з посиланням на UTG, у другій черзі ТРЦ загальною площею близько 3 тис кв. м будуть розміщені магазини одягу та сувенірів, квітковий магазин, студія дизайну. Крім того, розглядається можливість розміщення великого супермаркету дитячих товарів.
  Перша черга ТРЦ (близько 7 тис кв. М) введена в експлуатацію в 2005 році і представлена ​​супермаркетом електроніки "Домотехніка", продовольчим супермаркетом і бістро "555", магазинами одягу, ювелірних виробів і косметики, дитячих товарів, оптики, товарів для дому і аптекою.

  Раніше також повідомлялося про плани будівництва третьої черги "Велеса" у вигляді дитячого розважального центру, льодового катка і кінотеатру. Планувалося, що з її введенням загальна площа ТРЦ складе 65 тис кв. м, з яких орендна площа – 52 тис кв. м.
  УТГ створена в 2001 році і спеціалізується на комплексному супроводі девелоперських проектів. В управлінні компанії – великий пакет торговельної, офісної, виробничої, складської, житлової і заміської нерухомості.

  УТГ є членом Асоціації торгових центрів України і Міжнародної ради торгових центрів (ICSC), а також членом асоціації Urban Land Institute (ULI).

  За повідомленням МК Медиа

  (Visited 184 times, 1 visits today)
 • 180x150