Леонід Козаченко: Рейтинг Івано-Франківщини за умовами ведення бізнесу – найвищий

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в облдержадміністрації відбулося засідання Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, учасників якого щиро привітав голова ОДА Михайло Вишиванюк.

  «Приймаючи рішення про місце проведення свого виїзного засідання, ми провели моніторинг регіонів щодо умов ведення там бізнесу, – наголосив голова Ради підприємців при Кабміні Леонід Козаченко. – Саме Івано-Франківська область щодо цього є однією з кращих в Україні. Це визначальна причина, чому ми на Прикарпатті. А ще тут – ближче до Європи…».

  На виїзному засіданні Ради підприємців, у якому взяв участь народний депутат України Ігор Зварич, акцентувалася увага на питаннях, пов’язаних з митним і земельним законодавствами, відносинами платників податків з контролюючими органами, аспектами ведення ритуального бізнесу тощо.

  Учасник засідання начальник Департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю при МВС України Сергій Міщенко поінформував про те, що працівниками служби вже цього року викрито шість тисяч злочинів у сфері службової діяльності, тисяча з них – це хабарництво. За такі дії уже притягнуто до відповідальності три тисячі осіб, з них кожен третій – представник влади.

  «Виходячи із поставлених Главою держави завдань на засіданні Ради регіонів, 24 травня, нам спільно потрібно вжити заходів, спрямованих на викриття фактів неправомірної діяльності контролюючих органів, – наголосив Сергій Міщенко. –Тому важливим для нас є поглиблення відкритого діалогу з підприємцями, керівниками громадських організацій і об’єднань».

  Інтерес до проведення виїзного Кабмінівського засідання Ради підприємців виявили і представники Посольства Словаччини в Україні- Генеральний консул у м.Ужгороді Маріан Мулік та Почесний консул у Великому Березному Олег Адамчук, які разом з двома десятками бізнесменів з 11-ти провідних підприємств Словаччини беруть участь у ці дні у роботі Словацько-українського бізнес-форуму, що триває в м. Івано-Франківську на базі місцевої Торгово-промислової палати. 

 • 180x150