“ПриватБанк” блокуватиме операції функціонерів нової піраміди МММ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  "ПриватБанк" почав блокувати сумнівні фінансові операції функціонерів системи МММ-2011 з першого дня початку її роботи в Україні й продовжить їх відстежувати, щоб не допустити залучення жителів України у створення нової шахрайської структури.

   Про це сьогодні повідомив УКРІНФОРМ.

  “Сьогодні крах МММ-2011 для більшості людей очевидний і спроби організаторів піраміди залучити нових вкладників, щоб протриматися ще пару місяців – це відвертий обман людей, серед яких більшість – пенсіонери і люди з невисоким рівнем прибутку", – сказав керівник департаменту фінансового моніторингу "Приватбанку" Ігор Терьохін.

  Він нагадав, що в Україні існують чіткі вимоги закону, які зобов’язують банки перешкоджати незаконним і шахрайським фінансовим операціям. "Ми блокуватимемо операції функціонерів піраміди і закликаємо робити це всіх наших колег-банкірів”, – додав І. Терьохін.

  За його словами, на даний момент у банк звернулося понад 2000 осіб із підтвердженням перерахування коштів на адресу МММ і заявами про їх повернення.

  Сьогодні засновник фінансових пірамід МММ і МММ-2011 Сергій Мавроді оголосив про створення нової фінансової піраміди МММ-2012, яка потрібна, за його словами, щоб допомогти МММ-2011. 

 • 180x150