В Києві топтали «яйця олігарха Олега Бахматюка»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В четвер, 9 липня,у центрі Києва пройшла незвичайна акція протесту: мешканці сільської місцевості Україні давили і топтали «яйця олігарха Олега Бахматюка».

  Акції передувала прес-конференція, де в черговий раз жителі села Хролі Харківської області, смт Макарів Київської області, міста Городенка Івано-Франківської області, села Валя-Кузьмина Чернівецької області скаржилися на агрохолдинг «Авангард» Бахматюка.

  Учасники прес-конференції стверджують, що птахофабрики холдингу створюють нестерпні для життя умови населеним пунктам, які знаходяться в безпосередній близькості  – сморід і отруйні випаровування від пташиного посліду.

  Учасники конференції розповіли, що кожна третя дитина цих сіл страждає астмою, у кілька разів збільшився відсоток онкозахворювання, зросло число інсультів та інфарктів.

  «Олег Бахматюк – другий в Європі з виробництва яєць і курячого м’яса, на установку очисних споруд потрібні сотні мільйонів доларів, і ми будемо домагатися, щоб олігарх припинив вбивати нашу екологію», – сказав представник громади смт Макарів Геннадій Здольник.

  Після прес-конференції на вулиці розігрувався перфоманс: «жителі сіл і селищ, отруєних відходами птахофабрик», давили і знищували продукцію агрофірми «Авангард».

  Присутні скандували: «Геть! Ганьба! Бахмачук шахрай! »І тримали плакати:« Екологія страждає, Бахматюк наш процвітає! »,« Підприємства Бахматюка працюють незаконно! »,« Продажні журналісти приховують правду! »,« Ми вмираємо і вмирають наші діти! »,« Закрити фіктивні підприємства Бахматюка! »,« З’їдаючи яйце Бахматюка, ти вбиваєш дітей України! »,« Олігархи жирують, а діти хворіють! »,« Шахрай з яйця Олег Бахматюк – злочинець для народу! »,« Ціна яєць – здоров’я нації! » і т.п. 

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150