Український суд відкрив процедуру банкрутства найбільшого виробника танків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Господарський суд Харківської області відкрив процедуру банкрутства відносно державного "Заводу ім. Малишева" – найбільшого виробника танків на Україні. Про це повідомляється в номері "Голосу України" від 30 жовтня.

  Як уточнює "Інтерфакс", справу про банкрутство порушено на підставі ухвали суду від кінця грудня минулого року за позовом основного кредитора – державного "Львівського бронетанкового заводу" – на суму в 512,64 мільйона гривень. Арбітражним керуючим призначено Олега Симоненко.

  6 листопада буде визначена дата засідання суду, на якому ухвалять рішення про санацію заводу, або про визнання його банкрутом і початку процедури ліквідації, або про закриття процедури банкрутства. Збори кредиторів підприємства призначено на 19 січня майбутнього року. Станом на початок жовтня борг "Заводу ім. Малишева" оцінювався в 578,24 мільйона гривень.

  У січні минулого року український уряд перевів "Завод ім. Малишева" під контроль держконцерну "Укроборонпром". Підприємство виробляє танки "Оплот", "Ятаган", Т-64БМ "Булат" і модернізовані Т-55 і Т-72. Крім того, завод випускає бойові машини піхоти, бронетранспортери і цивільну продукцію: двигуни, шахтне і нафтогазове обладнання. 

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150