Буковель впровадив обрахунок статистики катання на трасах курорту

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Гірськолижний курорт №1 в Карпатах Буковель запустив в соціальних мережах Facebook і ВКонтакте додаток «Моя статистика»(http://on.fb.me/ViYObh), який надає гостям курорту доступ до всієї статистики щодо катання. За номером абонементу (скі-пасу) додаток рахує індивідуальну довжину пройдених трас, кількість спусків, загальний перепад висоти за день, місць, сезон чи всі роки. Показники користувачів автоматично рейтингуються. Про встановлення особистого рекорду чи вхід до Топ-5 результатів серед усіх учасників, користувачі повідомляються автоматично – постом на своїх стінах в соціальних мережах.

  За першу добу тестування додатку «Моя статистика» його учасниками стали 460 користувачів, які додали 379 скі-пасів в базу даних, створивши 14 234 записів про власне катання. Зараз щогодини користувачі з Facebook і ВКонтакте перевіряють 60 скі-пасів.

  Раніше Буковель запустив автоматичний обрахунок активностей користувачів на своїй сторінці в Facebook (http://fb.com/bukovel) і зараз вивчає можливості запуску такого ж сервісу для ВКонтакте (http://vk.com/bukovelua).

  В найближчій перспективі, в планах курорту розвинути ці сервіси до повномасштабної CRM-системи, яка інтегрує всі онлайнові і офлайнові активності гостей курорту і дозволить автоматичне нарахування бонусів за досягнення певних показників. Це персоналізує спілкування з гостями і значно посилить програми лояльності, з урахуванням характеру взаємодії конкретного гостя з Буковелем.

  Ще одним напрямком розробок Буковеля є гейміфікація досвіду користувача. Буковель прагне перетворити на розвагу не тільки катання, але й спілкування на власних web-ресурсах, покупки, бронювання.

  Майданчики Буковеля в соціальних мережах супроводжує цифрова агенція PlusOne DA (Київ, http://plusone.com.ua). Сторінки Буковеля в ВКонтакте і Facebook були запущені в вересні 2011 року і на сьогодні входять до десятки найбільших і найактивніших спільнот Європи у категоріях гірськолижний курорт і зимові види спорту.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150