Антикорупційний комітет веде боротьбу з бюрократами

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Громадський антикорупційний комітет при Івано-Франківській облдержадміністрації діє з серпня 2012 року. За цей час до них вже звернулося біля ста осіб. Головне, каже голова комітету Василь Тинкован, йдеться про проблеми у вирішенні земельних питань, забудови населених пунктів, вилучення заставного майна, порушення прав громадян в процесі судочинства, тощо.

  Попри те, що членам комітету при вирішенні цих питань і самим довелося зіткнутися зі зверхністю та амбітністю керівників владних та контролюючих структур, все ж дещо вдалося зрушити з місця. Зокрема, після втручання представництва комітету прокуратура порушила кримінальну справу відносно певних осіб за ухилення від сплати внесків до пенсійного фонду. Антикорупційним комітетом були отримані первинні матеріали, які при перевірці підтвердилися, про побори з приватних підприємців, якими займався один х державних службовців області у зговорі з керівником районної установи. Відповідні документи підготовлені для направлення в правоохоронні органи.

  Також після втручання антикорупційного комітету одна з місцевих рад скасувала раніше прийняте незаконне рішення про встановлення платних послуг.

  За словами Василя Тинкована, до їхнього комітету може звернутися будь-який громадянин , який відчуває, що його права порушили.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150