Круасани ТМ «Веселий кондитер» не тільки смачні, а ще й корисні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У наші широти вишня потрапила із країн Середземномор’я, куди вона була завезена з Чорноморського узбережжя Кавказу і Криму. У дикому вигляді це дерево досі росте в листяних лісах Балканського півострова, Причорномор’я, в Японії, Китаї. Це одне з улюблених фруктових дерев, яке вирощують повсюдно в Росії, Україні, Білорусії, Молдавії.
  В даний час існує понад ста тридцяти різних видів вишні. Різні види відрізняються розмірами плодів, вмістом у них цукру, але всі вони смачні і корисні.

  Червоні чи темно-червоні плоди вишні зазвичай мають приємний кисло-солодкий смак, в їх м’якоті міститься багато корисних речовин: органічні кислоти (яблучна, лимонна, бурштинова, саліцилова і ін), мінеральні речовини і мікроелементи (кальцій, залізо, фосфор, магній, калій, багато міді).

  Вишня – дуже цінний плід для профілактики і лікування серцево-судинних захворювань. Це пояснюється високим вмістом у ній сполук Р-вітамінного комплексу.
  Вишню їдять у свіжому вигляді, сушать і консервують, з неї роблять варення, джем, компоти, сиропи, екстракти, які є не менш корисними за саму ягоду.

  Всі корисні властивості вишні зберегли в собі і круасани ТМ «Веселий кондитер» з вишневою начинкою. Їжте на сніданок круасани ТМ «Веселий кондитер» з вишнею, беріть їх з собою в дорогу, та завжди будьте здорові.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150