Хорошковський натякнув, що податків з продажу “Інтера” податкова не побачить

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Екс-власник телеканалу наполягає: $2,5 млрд – це капіталізація компанії, а ніяких грошей за продаж не було. Про це в інтерв’ю виданню "Телекритика" заявив колишній перший віце-прем’єр Валерій Хорошковський.

  "Я наполягаю на тому, що було написано у прес-релізі. Капіталізація компанії – два з половиною мільярди. Є певні нюанси, пов’язані з тим, що у нас є право власності на продукти за участю третіх осіб. Тобто вся капіталізація компанії, і звісно, що основна частка у цій капіталізації – це ліцензіати. Але є дрібниці", – пояснив Хорошковський.

  При цьому він уточнив, що майже всю суму від угоди особисто отримає не він, а його компанії, а "до цього не було ніяких грошей", які Хорошковський отримував за опціон.

  "Опціон не було виконано, тому ніяких грошей не було. Були гроші інші – ті, що пов’язані з купівлею або продажем К1, К2, "Мегаспорт", але вони були якраз сплачені з мого боку. Тобто я платив. Не мені, а я", – зазначив екс-власник групи.

  "Коли ми купували канали К1, К2 і "Мегаспорт" – це були прямі договори купівлі-продажу, 100% акцій цих компаній, – на цей момент не було легкої можливості розжитися додатковими ліцензіями, тому що на ринку було дуже багато охочих. …Я розумів, що з одним каналом ми не виживемо, нам потрібна сегментація, відповідно, потрібні були додаткові ліцензії. Було прийнято рішення купувати, але умовою цієї покупки з боку продавця було підписання опціону на можливість купити 50% групи "Інтер", – зазначив Хорошковський.

  Термін дії опціону минув у 2010 році, в результаті його не було виконано, відповідно, акції залишилися в Хорошковського.

  Нагадаємо: 1 лютого компанія KH Media Limited, яка належить Валерієві Хорошковському, уклала з GDF угоду про продаж 100% акцій компанії Inter Media Group Limited, виходячи з оціночної вартості $2,5 млрд.

  Контроль над телеканалами перейшов до GDF після отримання відповідного дозволу АМКУ.

  Новими акціонерами Inter Media Group стали компанії, які належать Дмитрові Фірташу та Сергієві Льовочкіну.

  Згодом стало відомо, що Льовочкін передав свою частку акцій GDF Media Limited в управління Inter Media Group.

  Міністр зборів та доходів Олександр Клименко раніше заявив, що сподівається на сумлінність учасників угоди.

  ТВІ

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150