ДТЕК інвестує в освітні енергоефективні практики в Бурштині

 • 180x150
 • Опубліковано:

   25 лютого у м. Бурштині (Івано-Франківська обл.) відбулося засідання учасників круглого столу на тему «Освітні практики енергозбереження». Зустріч пройшла в межах реалізації проекту Європейського Союзу «Енергоефективні поліпшення в місті Бурштин». Дії в напрямку підвищення обізнаності громадян щодо енергозбереження обговорювали керівники навчальних закладів міста, представники Бурштинської ТЕС та місцевих ЗМІ.
  Проект «Енергоефективні поліпшення в місті Бурштин» реалізується з 2012 року в двох навчальних закладах міста – дитячому садку №6 і загальноосвітній школі №1, де до кінця травня цього року заплановано провести низку енергоефективних заходів (автоматичне регулювання споживання теплової енергії, заміна вікон і зовнішніх дверей на енергоефективні, модернізація системи електропостачання, організація освітньої та публічно-інформаційної кампанії).

  Ефект технічних рішень з енергоефективності посилять навички співробітників і вихованців навчальних закладів щодо розумного і дбайливого використання енергії. Тому під час круглого столу було вирішено за підтримки Агенції місцевого економічного розвитку та фінансової допомоги з боку ДТЕК у межах підписаної Стратегії соціального партнерства провести в навчальних закладах тижні енергозбереження, виховні години, організувати конкурси, перегляди екологічних фільмів. ДТЕК Бурштинська ТЕС має намір організувати екскурсії для старшокласників на електростанцію, щоб показати технологічний процес вироблення електроенергії і тепла та виховати дбайливе ставлення до них.

  Крім реалізації пілотних проектів, у 2013 р. у Бурштині будуть створювати ефективну систему енергоменеджменту міста і модернізувати систему вуличного освітлення. Координатором проекту в Бурштині є міжнародна громадська організація «Центр сприяння житловим і муніципальним реформам». Фінансування проекту є пайовим. Одним із фінансових партнерів проекту виступає ДТЕК. Зокрема, частка фінансування від ДТЕК складе 25 тис. євро, Європейська комісія направить 175 тис. євро, міська рада Бурштина – майже 22 тис. євро.

  (Visited 66 times, 1 visits today)
 • 180x150