ДТЕК та Івано-Франківська ОДА підписали угоду про соцпартнерство на 7,2 млн грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  ДТЕК та Івано-Франківська обласна державна адміністрація підписали «Угоду про співпрацю в сфері соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області в рамках соціального партнерства». На реалізацію пріоритетних проектів для розвитку області та міста Бурштин впродовж 2013 року ДТЕК планує виділити 7,2 млн грн.

  У підписанні угоди взяли участь голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк та генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко. Таким чином, ДТЕК розширив соціальне партнерство, яке діє із 2011 року із містом Бурштин, до обласного рівня.

  В рамках підписаної Угоди сторони щорічно спільно визначатимуть перелік заходів та обсяги фінансування програм соціально-економічного розвитку області за участю ДТЕК. Лише впродовж 2013 року ДТЕК планує виділити 7,2 млн грн. на реалізацію пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області.

  З цієї суми за 1 млн грн буде придбано найсучасніший спеціалізований автомобіль для Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги. Ще на 6,2 млн грн ДТЕК профінансує проекти в рамках Стратегії соціального партнерства з містом Бурштин за напрямками:

  • Охорона здоров’я – допомога Бурштинській міській лікарні щодо забезпечення сучасним обладнанням, проведення ремонту, підвищення кваліфікації медичного персоналу;
  • Розвиток бізнес-середовища – розробка інвестиційного проекту індустріального парку, маркетинг інвестиційних можливостей міста, створення бізнес-центру при Агенції місцевого економічного розвитку м. Бурштин;
  • Розвиток соціально значущої інфраструктури – комп’ютеризація шкіл та органів місцевої влади, обладнання дитячих майданчиків та спортивної зали гімназії, підтримка діяльності Центру соціальної реабілітації та інвалідів, очищення питної води у трьох освітніх закладах;
  • Енергоефективність у комунальному секторі – створення системи енергоменеджменту у будівлях бюджетної сфери міста, допомога у створенні ОСББ в будинках, де проводиться енергоефективна модернізація, реконструкція системи опалення у 10 будинках, капітальний ремонт та заміна кількох тепломереж у м. Бурштин, заміна вікон у Бурштинській міській лікарні на енергоефективні, допомога у пошуку інвесторів у сфері енергоефективності.
  • Підвищення активності громад – проведення конкурсу проектів «Місто своїми руками».

  «ДТЕК Бурштинська ТЕС у 2012 році сплатила 110 млн грн екологічних платежів, з яких 70% було спрямовано до місцевих бюджетів, а 30% до держбюджету. Це значна сума, що допомогла розвиватися містам Бурштин, Галич та ще семи селищам області. У 2013 році сума екологічних платежів ТЕС в умовах поточного законодавства може сягнути 230 млн грн, з яких половина потрапить у бюджети міст та сприятиме вирішенню екологічних питань. ДТЕК сприяє розвитку регіону не лише через забезпечення стабільної роботи станції, інвестицій в модернізацію, екологічні програми зі зниження викидів та своєчасну сплату всіх належних податків і платежів – але й через додаткове соціальне фінансування», – зазначив голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк.

  «Протягом 2013-2015 років ДТЕК профінансує соціальні програми у 30 містах та селищах України на загальну суму понад 350 млн грн. ДТЕК – це компанія, що прагне платити достойні зарплати працівникам, інвестує у безпеку праці, проводить масштабну модернізацію, та намагається зробити міста нашої присутності найкращими для життя людей. Такі цілі поставлені перед ДТЕК її акціонером – Рінатом Ахметовим. Ми усвідомлюємо, що компанія може успішно працювати лише там, де людям забезпечується гідне життя. Якщо наші співробітники проживають у містах, де розвинута соціальна інфраструктура, чисті вулиці, впорядковані дитячі майданчики, в домівках тепло, результатом буде висока ефективність праці», – сказав генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

  (Visited 45 times, 1 visits today)
 • 180x150