США назвали Україну головним піратом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це йдеться у цьогорічній "Спеціальній доповіді 301", оприлюдненій вчора.

  "У результаті Спеціального огляду 301 в 2013 році офіс торговельного представника США визначає Україну як пріоритетну зарубіжну країну (priority foreign country – PFC)", – зазначено в доповіді.

  У документі наголошено, що впродовж кількох років занепокоєння поширенням крадіжок інтелектуальної власності, порушенням прав інтелектуальної власності, де задіяні урядові структури, зростало і досягло кульмінації.

  Основних підстав для прийняття такого рішення було 3: "несправедливе, непрозоре управління" щодо організацій зі збору та розподілу авторських винагород для американських та інших правовласників, широке використання нелегального програмного забезпечення в українських державних органах, нездатність вжити ефективних заходів для боротьби з широко поширеними в Інтернеті порушеннями авторських та суміжних прав в Україні.

  Автори доповіді додали, що порушення прав інтелектуальної власності завдало істотних збитків американській індустрії, пов’язаній з авторським правом.

  "Інтенсивна двостороння взаємодія з США не призвела до значних змін, і ситуація в Україні, здається, погіршилася, а не покращилася в 2012 році", – йдеться у доповіді.

  У категорії "пріоритетних зарубіжних країн" Україна опинилася першою і єдиною за останні 7 років.

  Минулого року до країн, які потребують особливого спостереження щодо дотримання прав інтелектуальної власності, потрапили Алжир, Аргентину, Чилі, Китай, Індію, Індонезію, Пакистан, Росію, Таїланд та Венесуелу.

  ipress.ua

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150