Пінчук переконує, що “ні на мить не забуває” про Україну

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Український мільярдер і меценат Віктор Пінчук запевняє, що не приховує свого багатства і переймається долею України.

  Журнал Forbes опублікував інтерв’ю з Віктором Пінчуком, якого видання називає другим найбагатшим підприємцем в Україні.

  У відповідь на запитання про те, як населення країни дивиться на подібних до нього заможних підприємців, Пінчук почав із заяви: "Я веду справи не залежно від настроїв у суспільстві, а згідно з правилами чесного бізнесу".

  Але згодом він говорить про потребу залучення підприємців до вирішення соціальних проблем і визнає: "Український бізнес повинен краще спілкуватися з суспільством, в якому він працює… Сьогодні в Україні багато людей ледве виживають. Старше покоління часто розглядає розвал радянської системи як втрату стабільності й безпеки для пересічної людини, і тому можна зрозуміти певну ворожість до тих, хто швидко розбагатів. Я сподіваюся, що ми переконуватимемо щораз більше людей".

  Пінчук також розповів журналу, що він не приховує свого багатства, але й не вихваляється ним, і стверджує, що використовує свої статки для покращення суспільства.

  Як приклад філантропічної діяльності він називає свій музей сучасного мистецтва у Києві, допомогу у порятунку передчасно народжених немовлят, стипендії студентам і лекції знаменитих міжнародних діячів в Україні, які влаштовує Фонд Пінчука.

  "Провідні підприємці в Україні мають спільну зацікавленість у тому, щоб створити умови для верховенства закону та умов, сприятливих для підприємництва, бізнесу і соціальної стабільності. Ми також маємо спільну відповідальність перед суспільством у справі проштовхування цих принципів", – зазначив олігарх і додав, що у цих справах співпраця підприємців могла би бути кращою.

  Пінчук стверджує, що його бізнес базується в Україні, але є глобально орієнтованим, хоча вважає за потрібне наголосити: "Це моя країна, моє суспільство, і ми ні на мить не забуваємо, звідки ми. У всіх своїх професійних і соціальних проектах я завжди дотримуюся завдання – зміцнення моєї країни".

  ipress.ua

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150